header ok

A gondviselés imája

Mennyei Atyám !
Gondviselésedre bízom magamat. Nem akarok mást, mint akaratodat fölismerni és teljesíteni.
Múltamat ismered : Bocsáss meg érte !
Jövőmet is tudod : Miért aggódnék tehát ?
Amit a mindennapok során tennem kell, abban hűségesen akarlak szolgálni.
Tied vagyok testemmel, lelkemmel !
Mindig veled akarok maradni, Istenem !
( W. Eberschweiler SJ )
     


Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 7
Tegnap 462
A héten 1053
Ebben a hónapban 14708
Összesen 6771215

2026-06-24