A vizitre érkező doktor megdicséri a fekvőbeteget:
- No lám, ma már sokkal könnyebben köhög.
- Nem csoda, doktor úr! Egész éjjel gyakoroltam!
- No lám, ma már sokkal könnyebben köhög.
- Nem csoda, doktor úr! Egész éjjel gyakoroltam!

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"