header ok

Vadászkaland

Két cimbora elhatározza, hogy vadkacsa vadászatra mennek. Beszereznek minden szükséges felszerelést, és kimennek a tópartra. Már órák óta leskelődnek a nádasban, amikor az egyikőjük elkezd türelmetlenkedni:
Nem értem. Fél napja itt vagyunk már, és még nem ejtettünk el egyetlen kacsát sem. Nem gondolod, hogy valamit rosszul csinálunk?
Nem tudom. - feleli bizonytalanul a másik. - Talán nem dobáljuk elég magasra a kutyát.

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24