header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Hathorok üzenetei

Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2517 Írta: Margit
Hathorok üzenetei téma létrehozva Margit által

"A Hathorok 2010 január 13-ai üzenete Tom Kenyon csatornázásában

Sári Izabella fordításában

A közelmúltbeli szeizmikus esemény Haitiban, az utolsó üzenetünkben elõrejelzett Zûrzavaros Csomó kezdetének a hírnöke.
Egész nyíltan meg vagyunk lepõdve, hogy ez az esemény enyhén az általunk elõrelátott idõkereten kívül történt. Ez azt mutatja nekünk, hogy az "újszerûség"(ami az elõreláthatatlanság felerõsödését jelenti) gyorsabban terjed, mint ahogy azt reméltük. Ennélfogva még inkább nehéz, és nehéz lesz hajszálpontosan eltalálni az ehhez hasonló jövõbeli történéseket.

Azonban, az általános benyomás egyike a planetáris állapototokról a szélsõséges illékonyság. Az Északi Mágneses Pólusotok rendhagyó és kiszámíthatatlan módon változtatja helyzetét. A fotoszféra (a Nap légköre, a fordító megjegyzése) is szokatlan aktivitások jeleit mutatja, amelyeket még nem fedeztek fel a tudósaitok. Mindez várható, mert a bolygó a Felemelkedésbe lépésen megy keresztül, és mi mindezt a Föld felsõbb dimenziókba való születésének a születési gyötrelmeihez hasonlítjuk.
Nem az a szándékunk ebben az üzenetben, hogy jóslatokat adjunk a Zûrzavaros Csomó kibontakozásáról, mert teljes alázatosságunkkal be kell vallanunk, hogy technológiánk többé nem képes pontosan elõre látni az elõttetek kibontakozó zûrzavaros eseményeket.
Amirõl beszélni szeretnénk, mint mindég, a multidimenzionális tudatosság gyakorlati alkalmazása.
Vibrációs mezõtök állapota az, ami meghatározza bármely esemény tapasztalását. Legegyszerûbb formájában, életetek legapróbb dolgainak a nagyrabecsülését ha mûvelitek, az adja majd a legnagyobb eredményt. A különbözõ belsõ technológiák, melyeket elõzõleg adtunk át nektek, szintén segítenek benneteket az átmenetel alatt navigálni, de megértjük, hogy nem mindenki képes a multidimenzionális tudatosságba belépni. Hogyha te is ezen személyek közé tartozol, ne nyugtalankodj miatta. Egyszerûen az életetekben lévõ dolgok nagyrabecsülése gyorsabban és hatékonyabban emeli vibrációs mezõtöket, mint akármelyik szakrális geometria.
Az egyik feladat tehát egy magasabb vibrációs szintet elérni. Mi nem a fizikai vibrációról – a fizikai testetek vibrációs szintjérõl - beszélünk, hanem a szubtilis (finom) energia testek azaz a KA-tok, vagyis éteri hasonmásotok vibrációs szintjérõl.
Amint bolygótok mélyebben belép energetikai folyamatába, több illékonyságot várhattok az idõjárási mintákban, de megnõ az elõre láthatatlan föld változások száma is. De valahogyan a külsõ eseményekkel könnyebben boldogultok, mint a belsõ változásokkal, amelyekkel szembesülni fogtok.
Azok közületek, akik érzékenyebbek az energetikai szubtilitásokra, "levertnek" találhatják magukat a dimenzionális és fizikai váltások által, amelyek történni fognak. Kisebb "nagyobb mértékben, vibrációs szintetektõl függõen, egyre több és több egyén fog alvási zavarokat tapasztalni, és furcsa álmokat" némelyikük természetében profetikus lesz. Több mint valószínû, hogy megnõ a furcsa fizikai gyengélkedések száma, amire nincs logikus magyarázat. Ezek gyakran a kora reggeli órákban jönnek elõ, amikor az energetikai testetek a belsõ utazásról vissza váltja tájolását a fizikai formátokra. Az effajta fizikai kellemetlenségek a belsõ szerveitek és a különbözõ testi rendszerek reakciója a felgyorsított változások végbemenetelére. Más szóval, fizikai testeitek számára kihívás a bolygó változások gyors kiterjedése.
Hirtelen és váratlan periódusait tapasztalhatjátok a túlzott kimerültségnek és gyengeségnek, de még az egyidejû ébrenlét és álom nagyon szokatlan állapotát is. Ismételten, mindezek a kihívások a földeteken végbemenõ gyors változások eredményei. Hogyha megvan az a luxus, hogy van idõtök, és ilyen energetikai zuhanást éreztek, hirtelen kimerültség rohamot, a legjobb ha lepihentek, ha van rá lehetõség – szó szerint, feküdjetek le. Hogyha ezt nem tudjátok megtenni, azt szorgalmazzuk, hogy legyetek éberek, ha vezettek, ha fontos döntéseket és választásokat hoztok, fõleg ha a technológiával kapcsolatban. Lehetséges - és mi arra számítunk, hogy ez igaz - az ingerlékenység általános növekedése a lakosság körében, apró negatív összeakadások könnyen valami sokkal nagyobbá erõsödhetnek.
Elõzõ üzenetünkben felajánlottuk a Toboz Mirigy Dimenzionális Behangolását. Ez még mindig egy nagyon hatásos hang eszköz, ezen perióduson való áthaladásotok segítségére. Napi pár perc hallgatása ennek a behangolásnak, segíthet rendszereteknek "felhangolnia" önmagát, hogy az elõttetek lévõ változások kevésbé stresszesek legyenek. (itt lehet meghallgatni: tomkenyon.com/sound-gifts ez megnyitja a hang ajándékok oldalt a Hathor Pineal Gland Dimensional Attunement címszavakkal az oldal közepén. A szöveg alatt lila betûkkel két lehetõség van adva, a hanganyag lehallgatására vagy másolására klikkelj az elsõ lehetõségre: Listen or Download)
Ismételten, a kulcs összetevõje ennek az egésznek a vibrációs szintetek, és a Dimenziós Behangolás a Toboz Mirigynek a Fény felsõbb birodalmaihoz való hangolása által segíti az idegrendszereteket. Úgy gondoljatok rá, mint egy "akusztikus mentõtutaja".
Tapasztalhatjátok azt is, hogy nagy számú egyén választja a Föld síkjának az elhagyását. Ezek a távozások váratlan balesetek, elõre láthatatlan betegségek és természetesen föld változások és idõjárási anomáliák következtében történnek majd. Amit mondani szeretnénk nektek ezzel kapcsolatban, hogy ahogy a Föld dimenzionalitása változik, a dimenziók közötti fátylak vékonyabbá válnak, és sokak számára igaz lesz, hogy barátaikat és szeretteiket sokkal tisztábban érzékelik a fátyol túloldaláról, mint bármikor azelõtt.
Valamiképpen a fátylak az élet és halál között felemelkednek, és a fátylak a dimenziók között pedig szétválnak. Ennek következtében, egyeseknek közületek szokatlan és különleges találkozásai lehetnek állati szellemekkel, a Föld Déváival és a természet más szellemeivel, melyek az elmúlt néhány ezer év alatt feledésbe merültek.
Habár nehéz és kihívásokkal teli periódus, ez egy különleges alkalom, hogy megtestesülve legyetek most. Tekintet nélkül arra, hogy mi fog kibontakozni elõttetek az életetekben, vagy a körülöttetek lévõk életében, azt tanácsoljuk, hogy mûveljétek a nagyrabecsülést a legkisebb dolgokért is az életetekben. Osszátok meg szereteteteket és vonzalmatokat a hozzátok közelállókkal.
És a hatalmas "miasm"-ban (ártalmas kigõzölgés) amit Nyugati Civilizációnak neveztek, az egyéni kapcsolatok fogják túlélni a közeledõ vihart.
Amint elengeditek a kultúráitok által teremtett torzulásokat és ráébredtek létezésetek egyszerû igazságára, mint egy megtestesült lény a térben és idõben, látni fogjátok, hogy a nagy kaland csak most kezdõdött.

A Hathorok
Január 13, 2010
Fordította: Sári Izabella
Szerzõjogi Közlemény
2009 Tom Kenyon. Minden jog fenntartva.
Az üzenet szabadon másolható és megosztható bármelyik médián keresztül, mindaddig míg semmilyen változtatást sem eszközöltök rajta, tüntessétek fel a szerzõ nevét, a szerzõjogi közleményt és a web címet ahol az eredeti szöveg megtalálható.
Az eredeti üzenetet a tomkenyon.com/Haiti-and-the-Chaotic-Nod weboldalon található.
Weboldal: tomkenyon.com Contact: office@tomkenyon.com
shaumbra.wire.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=538

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #2617 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Hathorok üzenetei
A Hathorok üzenete a Föld számára Tom Kenyonon keresztül

A Hathorok március végén adták át ezt az üzenetet Judinak és nekem, de akkor éppen úton voltunk, ezért mostanáig nem tudtuk nyilvánosságra hozni.
Úgy gondoltuk, te is szeretnéd tudni, milyen üzenetet adtak át nekünk egy közvetítés során, néhány nappal ezelõtt. Tulajdonképpen megerõsítették, hogy korábbi jóslataik és elõrejelzéseik kezdenek beigazolódni. Egyre gyakoribb a rendellenes idõjárás, mint ahogy az egész Föld is növekvõ ütemben változik. Külön hangsúlyozták, hogy a jéghegyek és a gleccserek olvadása az egész bolygón gyorsabb lehet, mint ahogyan azt a tudósok megjósolták. Azt is elmondták, hogy ez az ökológiai helyzet a teljes pusztulásig is eljuthat. Ez egyéni szinten azt jelenti, mindezt mi magunk teremtettük meg.

Nem hiszem, és nem is érzem, hogy a Hathorok a végítéletet hirdetnék. Õk mindig azt mondták, hogy saját valóságunk társteremtõi vagyunk és a negatív helyzetek visszafordíthatók akár az utolsó pillanatban is. Megjegyzéseikkel csupán azt akarják kifejezni, hogy az általuk átadott információk lehetõvé teszik mindnyájunk számára, hogy jobb döntéseket hozzunk magunk és szeretteink számára a jelenlegi, példa nélküli változások közepette.

Nem állítják, hogy a jóslataik elkerülhetetlenül bekövetkeznek.
Ez olyan lenne, mintha valaki kijelentené, hogy kilyukadt az autód gumiabroncsa, kezd leereszteni, és azt jósolná, hogy nem tehetsz ellene semmit, meg kell várnod, míg teljesen lapos lesz. Az információ és a tudás megerõsíthet bennünket, de csak akkor, ha használjuk a gyakorlatban és nem sújt le vagy bénít le teljesen az, amivel szembesülünk.

A Hathorok azt is jelezték, hogy egyre gyakrabban fognak mostantól üzeneteket átadni a Föld számára, amint az események felgyorsulnak. Nem jelezték, hogy pontosan milyen rendszerességgel adják majd át az üzeneteket, de nincs is szükség arra, hogy ezt elõre jelezzék.

Az alábbi üzenet a Föld mágneses mezejérõl szól, és arról, hogyan hat ránk.

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #2618 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Hathorok üzenetei
folytatása az elõzõnek

A Hathorok üzenete a bolygó számára a Föld mágneses mezõjérõl

Hadd adjunk nektek egy átfogó képet a bolygótok jelenlegi helyzetérõl, úgy, ahogyan mi látjuk.

A Föld mágneses mezeje most kissé megzavarodott és átalakulóban van. Ez interdimenzionális szinteken nyilvánul meg, és a háló egyre jobban megnöveli a mágneses mezõ hullámainak amplitúdóját és erejét. A Föld mágneses mezejének átalakulása olyan, mint egy nagy hullám, mely nagyon gyorsan emelkedik és esik, és a rezgések nagyjából egy percesek, de jól elkülöníthetõek.

Ez nagyon különösen hat az emberi tudatosságra, különösen a biológiai tapasztalatokra. Nagyon sokan érezhetik most magukat kimerültnek és fáradtnak. (Mint korábbi üzeneteinkben már említettük, ezeket a tüneteket az ûrbõl érkezõ energiák is okozhatják, melyek a galaxisotokba és a naprendszeretekbe messzirõl érkeznek.)
De ez a fajta zavar teljesen más. Ezt a Föld mágneses mezõje maga okozza, mely válaszol az ûrbõl érkezõ energiákra. Ez a Föld olvadt magjának válasza; és a mágneses mezõ párbeszédet folytat a kozmosszal - ha el akarjátok képzelni, akkor ehhez lehet hasonlítani. A tudományotok jelenlegi állása nem így magyarázza ezt, de a mi nézõpontunkból a mágneses mezõ párbeszédet folytat a kozmikus látogatókkal, a távoli ûrbõl érkezõ energiákkal, melyek természetüknél fogva a spirituális fejlõdés katalizátoraiként mûködnek. Egy másik tünetcsoport, mely közvetlen összefüggésben áll a mágneses mezõ zavarával, az a rövidtávú memóriátok különbözõ változásaival kapcsolatos - mivel a memória az idegrendszeretek és a bolygótok mágneses mûködésétõl függ.
Az agyatok az egy perces gravitációs és gravitáció-mentes szakaszok mentén továbbítja az információt az idegpályákon és ezért a Föld mágneses mezõjének ingadozása közvetlenül befolyásolja. Ezért a rövidtávú memóriátokban nagyobb rendellenességekre számíthattok. Néha azon kaphatjátok magatokat, hogy elkezdetek egy mondatot, és hirtelen nem jutnak eszetekbe a szavak, vagy felcserélitek a mondatban a szavak sorrendjét. Míg bizonyos esetekben ez akár agyi rendellenesség jele is lehet, azt veszitek majd észre, hogy ez másokkal is egyre gyakrabban megtörténik körülöttetek. A kollektív rövidtávú-memória zavar elterjedése a legszokatlanabb helyzetekbe hozhatja az embereket. Ez a helyzet lehet egy lehetõség vagy átok, attól függõen, hogyan kezelitek.

A lehetõség ebben az, ha átláttok saját teremtésetek mentális mátrixán. Ez alatt azt értjük, hogy ha az elmétek nem képes a megszokott módon folytatni a történet fonalát, akkor megláthatjátok az érzékelés fátyla mögött rejlõ valóságot. Ti hoztátok létre a fátylat azért, hogy távol tartsátok magatokat azoktól a dolgoktól, melyeket nem akartok közvetlenül látni vagy megtapasztalni, vagy egyes esetekben azoktól, melyeket mások nem akarnak, hogy lássatok vagy megtapasztaljatok. Itt most a kollektív valóságotok azon láthatatlan manipulátoraira gondolunk, akik a gazdasági és politikai hatalom gyeplõit tartják a markukban.

Korábban már elmondtuk nektek, hogy vannak olyan erõk a bolygótokon, melyek aktívan ellenállnak a spirituális fejlõdés ösztönzésének. Õk abba fektették az energiájukat, hogy folytatták a hazudozást, azáltal, hogy elsikkasztották az információt és így kontrollálnak benneteket. Munkájuk azonban egyre nehezebbé válik.

Egyre nehezebb lesz a munkájuk, mivel a mágneses mezõ zavarai miatt hézagok keletkeznek az emberi elme által kivetített mentális valóságok megteremtésében. Azoknak, akik kontrollálni és manipulálni akarnak benneteket, hatalmas források állnak rendelkezésükre és fel is használnak mindent, de a Föld mágneses mezejét nem tudják kontrollálni! És ezért hálásak lehettek.

Az az impulzus, mely a Föld mágneses mezejét befolyásolja, nagyon messze áll attól, hogy õk befolyásolni tudják. Mivel mi értjük a dimenziókon túli fizika törvényeit, arra számítunk, hogy a mágneses mezõtök zavarai egyre nagyobbak lesznek a következõ néhány évben. Azok közületek, akik érzékenyek az energiákra, erõsebben érezhetik ezt már most is, de a következõ 2-3 év során valószínûleg a legtöbb emberre hatással lesz ez a változás, annyira, hogy ez tudatosul bennük, még ha nem is tudják, mi okozza. Van néhány javaslatunk arra, hogyan kezeljétek ezt a helyzetet.

Az elsõ javaslat a legegyszerûbb. Ez abban áll, hogy meg kell értenetek, milyen kapcsolatban álltok a Föld magjával. Nemcsak hús-vér emberek vagytok, hanem energetikai lények is, ezért képesek vagytok tudatos energetikai kapcsolatot létesíteni a Föld magjával.

Ezt úgy tudjátok leginkább megérteni, ha belemerültök a Föld mágneses mezejébe, hogy az körülvegyen benneteket. Ha mentálisan ráhangolódtok a Föld magjának (mely a mágneses mezõ generátora) rezgésére, akkor energetikailag stabillá váltok. A Föld - lévén tudatos lény - olyan módon fedi fel magát elõttetek, amit nehéz leírni, mivel a ti kultúrátok nem ismer rá semmilyen nyelven szavakat. Azért manipuláltak és kontrolláltak benneteket, hogy errõl semmi szín alatt ne szerezzetek tudomást, mert ez hatalmas erõt adhat nektek.

Ha összhangba kerültök a Föld magjának rezgésével, tudatossá váltok arról, hogy maga a Föld is egy élõ, tudatos lény. Eme köteléken keresztül egyfajta energetikai szilárdságra tesztek szert, még az egyre növekvõ káosz kellõs közepén is.

Ebben az a különös, hogy amint úgymond "észhez tértek", kevésbé tudnak kontrollálni és manipulálni benneteket azok az erõk, melyek jelenleg az emberiség gondolat-folyamát ellenõrzik a félreinformáláson, manipuláción és elme-kontrollon (agymosáson) keresztül.

Más szóval, ha közvetlen, tudatos kapcsolatba léptek a Föld magjával, elkerül majd benneteket számos olyan hatás, amit életellenes technológiának nevezünk. Ha szeretnétek többet is tenni azon kívül, hogy mentálisan ráhangolódtok a Föld magjára, azt ajánljuk, használjátok a pránavezetékeiteket. Ez egy finomenergetikai vezeték, mely a fejetek felett indul és a testetek középpontján keresztül a Föld középpontjáig fut. Ez a csõ vagy csatorna a föld mélyén kiterjeszthetõ, egészen a valódi legbelsõbb magig, és a fej felett is egészen a távoli ûrig. Ennél a módszernél nem foglalkozunk a vezeték kiterjesztésével a fej felett, csak a Föld magjáig terjesztjük ki.

De lényeg itt nem is annyira az, hogy a vezeték elérje a Föld középpontját. A lényeg, hogy megértsétek: kapcsolatba léphettek a Föld magjával csupán azáltal, hogy tudtok róla. Ez eljuttat benneteket a stabilitás érzéséhez a növekvõ káosz kellõs közepén is. Felébreszti az érzékeiteket. Tudatosabb kapcsolatba léphettek a Földdel. De itt figyelmeztetnünk kell benneteket arra, hogy ez megszünteti a rajtatok levõ hipnózist - és ezáltal kevésbé lesztek kontrollálhatók. Így tisztán átláttok majd a benneteket körülvevõ hazugságokon! A második javaslatunk az, hogy fejlesszetek ki tudatos kapcsolatot a galaxis középpontjával. Vagyis értsétek meg, hogy ráhangolódhattok a Tejútrendszer magjára, mely egy fekete lyuk, ahhoz hasonlóan, ahogy a Föld magjára ráhangolódtok - így stabil kapcsolatot hozhattok létre a galaxisotokkal.

Ha képesek lesztek erre, csupán azáltal, hogy meghalljátok, amit itt elmondunk, aktiváljátok magatokban annak a tudását, hogyan vigyétek ezt véghez. Ez nem egy bonyolult dolog. Ez egészen egyszerû, de meg kell értenetek, hogy van egy határtalan részetek, melyet nem korlátoz az idõ és a tér, mely a fizikai testeteket meghatározza.

Azt kell megértenetek, hogy a tudatosság képes kiterjedni azonnal, bárhová idõben és térben, és azáltal, hogy kiterjesztitek a tudatosságotokat a galaxis magjáig, megszilárdíthatjátok a kapcsolatotokat a galaxissal. Az ideális az, ha Föld és a galaxis magjával egyidejûleg léptek kapcsolatba.

Ezután képesek lesztek mesteri módon meglovagolni a távoli ûrbõl érkezõ energiahullámokat.

De ismét figyelmeztetnünk kell benneteket, hogy kevésbé lesztek kontrollálhatók, sokkal nehezebb lesz hipnotizálni benneteket, és lehet, hogy nagyon különös élmény lesz számotokra ez a felébredés, miközben mások még mindig alszanak. Hogy mit kezdtek ezzel tudatossággal, az természetesen a ti választásotok és felelõsségetek.
A Hathorok, 2008 március 24.
(forrás:csillagszülött.hu)
(Forrás, angol eredeti: tomkenyon.com/earths-magnetic-field/ )

2007 Tom Kenyon. Minden jog fenntartva. Ezt az üzenetet csak változatlan formában lehet nyomtatásban vagy bármilyen médiában közölni, a szerzõ feltüntetésével, ezzel a copyright megjegyzéssel együtt.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #2619 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Hathorok üzenetei
folytatása az elõzõ témának

Íme egy rövid leírás azok számára, akik nem tudják, mi a pránavezeték:

A pránavezeték egy olyan finomenergetikai vezeték, mely mint egy csõ fut le a koronacsakrától (a fej tetejétõl), a test középpontján keresztül a gyökércsakrán (gáton) át, le a földbe. A gát a nemi szervek és a végbél között található.

Ha a hüvelykujjad és a középsõ ujjad hegyét összeérinted, akkor nagyjából akkora kört alkot, mint a te saját pránavezetéked kerülete. Néhány ezoterikus hagyomány ezt Központi Oszlopnak vagy Központi Vezetéknek nevezi.

A tibeti buddhista jógik és jóginik néhány ága egy egészen vékony vezetékkel dolgozik, mely olyan vékony, mint egy emberi hajszál, és a pránavezeték közepén fut végig. Ezt az energiaösvényt Titkos Csatornának is nevezik, és néhány ezoterikus jógagyakorlat során arra használják, hogy a finomenergiákat befolyásolják általa a jógi vagy jógini testében - létezik egy olyan elképzelés, mely szerint ezekkel a gyakorlatokkal gyorsabban el lehet érni a spirituális megvilágosodást.

Általában a pránavezeték néhány méter mélyen hatol a földbe (hacsak nem vagyunk valóban földeletlenek) és ugyanígy, néhány méterrel a fej fölé emelkedik. Mivel a pránavezeték egy finomenergia-csatorna, nem a newton-i fizika szabályai szerint mûködik, hanem a kvantumfizika elveinek engedelmeskedik. Ezért lehet a pránavezetéket kiterjeszteni egészen mélyen a földbe, a bolygó magjáig, és a távoli ûrbe egyaránt.

Ha a kedves olvasó számára ez nagyon földöntúlinak tûnik, javaslom, hogy olvassa el azt a rövid cikket, melynek címe Thoughts and Observations of the Channel (Gondolatok és megfigyelések a pránavezetékkel kapcsolatban - hamarosan magyarul is elérhetõ a Mandala-Veda honlapján.) Az angol cikk a következõ weboldalon található: tomkenyon.com/thoughts-and-observations/
Ha ez segít, gondolj úgy a pránavezetékre, mint egy képzeletbeli eszközre.
Ezután már mindegy lesz, hogy ez valóságban is létezik-e.

A pránavezeték hatásait a saját feltételeid szerint fedezheted fel.

A pránavezetéket a gondolatokkal és a szándék által befolyásolhatod. Csupán annyira van szükség, hogy szándékoddal kiterjeszd a Földbe és a kozmoszba. Ha ez még új számodra, csak gondolj arra, hogy ez megtörténik. Amint egyre többet dolgozol ezen, egyre határozottabban fogod érezni, amint kiterjed vagy visszatér, attól függõen, hogy éppen mi a szándékod.

A pránavezetéknek azt a használatát, melyet Hathorok javasolnak a fenti közvetítésben, azoknak tanácsoljuk, akik többet szeretnének tenni annál, hogy pusztán mentális összhangba kerülnek a Földdel. Néhányan rezonátorok, mások aktivátorok, van, aki mindkettõ. Ráhangolódni egy rajtunk kívül álló dologra (mint például a Föld középpontjára) valójában egy passzív folyamat. Néhány embernek többet kell dolgoznia ezen, mások enélkül is jól csinálják. Azok, akik tenni akarnak valamit a ráhangolódás közben, a pránavezeték kitûnõ eszköz. Válaszd azt a módszert, ami neked legjobban megfelel. Bárhogyan is végzed, az a fontos, hogy lépj mentális összhangba a Föld magjával, és ha tudod irányítani, ezzel együtt a galaxis középpontjával is.
(forrás:csillagszülött.hu)
(Forrás, angol eredeti: tomkenyon.com/earths-magnetic-field/

2007 Tom Kenyon. Minden jog fenntartva. Ezt az üzenetet csak változatlan formában lehet nyomtatásban vagy bármilyen médiában közölni, a szerzõ feltüntetésével, ezzel a copyright megjegyzéssel együtt.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2772 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Hathorok üzenetei
Hathor üzenet a Föld számára Tom Kenyon közvetítésében

A káosz csomópont növekvõ kiterjedése: A Mexikói Öböl
2010. június 23.

A Káosz Csomópont jelenlegi szakaszában egy nagyon nehéz átjáróhoz érkeztetek. Az emberi gõg, a kapzsiság és a butaság a bolygó teljes élõvilágát veszélybe sodorta. A Mexikói Öbölbeli katasztrófáról beszélünk. A kormányaitok és a média nem közölte veletek a teljes igazságot. A helyzet irtózatos és több lehetséges idõvonal keresztezi az eseményt.
Ezek közül néhánnyal szeretnénk foglalkozni, majd a figyelmünket rátok, az emberi egyénekre fordítjuk.
Az idõvonalak lehetõségei alakíthatók, változtathatók. Nincsenek kõbe vésve, ahogy a szólás mondja. Annyira sok tényezõt érint az Öbölben kialakuló környezeti katasztrófa, hogy nehéz megjósolni annak a kimenetelét, hogy a háromdimenziós valóságban miként fog megjelenni. Ezen kívül, ahogy korábban is említettük a dolgok gyökeresen megváltoztathatók a huszonnegyedik órában is.
A megsérült területen hatalmas a gáz- és olajmennyiség és amennyiben nem sikerül megfékezni több lehetséges kifejletbe fog torkollni.
Az egyik ilyen rendkívüli lehetõség az Öböl térségében az élõvilág jelentõs ( ha nem teljes) kipusztulása, valamint a szennyezõ anyagok Atlanti Óceánba kerülése, majd a Golf-áramlattal Európába továbbítása, ahol a mérgezés magas szintje negatívan fogja befolyásolni az óceán élõvilágát. Ha a sérülést nem sikerül lezárni, akkor valós lehetõség a teljes Atlanti Óceán elszennyezõdése és végül a világ összes óceánjának veszélyeztetése. Minél távolabb van az Öböl térségétõl, annál kisebb lesz a szennyezés. Az egyik világos lehetõség a Föld óceánjainak teljes végsõ szennyezõdése.
Még rosszabb forgatókönyv szerint a metán, a mezõ természetes gázai kitörhetnek, áttörhetik az óceán talaját és hatalmas pusztításra képes szökõárt hoznak létre és mérgezõ gázokat bocsátanak a környékre.
A tragédia egy másik formája lehet, amennyiben az óceán talajában levõ repedés elég naggyá válik ahhoz, hogy tektonikai elmozdulást hozzon létre, amely az Öbölbõl a Mississipi mentén haladva egészen a Nagy Tavakig is elérhet. Ez elképzelhetetlen méretû katasztrófa lenne.

Megismételve a mondottakat: a jelenlegi öbölbeli helyzet az incidensben résztvevõ vállalatok részérõl tanúsított emberi arrogancia, kapzsiság és butaság valamint a kormányok hanyagságának közvetlen következménye. Ezeket a vállalatokat vezérlõ alapértéke a nyereség iránti érdekeltség, és azok a kockázati tényezõk, amelyeket az élet szentsége miatt számításba kellene venni az egyenletben, mégsem vették soha figyelembe. Ez a letûnõben lévõ kor sajnálatos jellegzetessége, ahol közvetlen szemtanúi lehettek a Föld vizeinek tönkretételének egy olyan kultúra által, ami az olajtól és a vállalatok nyereségétõl függ, és amely a profit nevében megakadályozza egyéb technológiák felhasználását.
Mit ér a pénzetek, ha veszélybe kerül az élet? Úgy tûnik elhibáztátok ezt az egyszerû intelligenciatesztet. Szó szerint a régi világ összeomlásának szélén és az új világ kaotikus megszületése közben vagytok.
A Káosz Csomópont egyre nagyobb nyomással nehezedik rátok. Mi ezt szülési összehúzódásnak tekintjük, az új Föld megszületésének. Nagyon nehéz lehet, amennyiben az elõttetek kibontakozó új Föld megszületése közben az egyik az egyik ilyen összehúzódásban megrekedtek.
Véleményünk szerint nincs olyan része a Földnek, ahol a bolygó átalakulása ne éreztetné a hatását, legyen az akár emberi, akár természetes eredetû. Jóllehet a világ néhány területét kevésbé fogja érinteni, de minden egyes rész gyökeresen át fog alakulni. Az élet bolygótokon egy szorosan összefüggõ háló.
Azt tanácsoljuk, hogy akik az Öböl partvidékén és attól a szárazföld belsejében mintegy 30km-es távolságon belül élnek, legyenek szellemileg érzelmileg és spirituálisan készenlétben. Ez a finom intuíciók és ösztönök ideje. Ha késztetés érzel, hogy elhagyd a területet, az intelligenciateszt lesz. A siker és a bukás mindössze a kézzelfogható evolúció személytelen megnyilvánulása.
Amennyiben az Öbölbeli incidens mérséklõdés nélkül folytatódik, akkor ez az egész bolygó számára hatalmas kihívás lesz. Ez az intuíciók és az ösztönök ideje akkor is, ha nem az Öböl közelében élsz.
Tanácsunk, hogy fejleszd magadban ezeket a képességeidet, és cselekedj a hozzád elérkezõ felismerések szerint. Mindannyiótok fejlettségének és a Földre születésekor a tapasztalatszerzési céljának megfelelõ helyen, idõpontban és körülmények között lesz.
Bármennyire is zordonnak tûnik a helyzet, tudatni akarjuk veletek: saját valóságotokat közösen teremtitek. Haladj felfelé a tudatosság útján, akkor is, ha a körülötted lévõk lefelé haladnak. Amikor a helyzet tovább romlik, nehéz idõszak fog eljönni, történetesen nõni fog a tömeghisztéria és neked meg kell találnod a középutad, a felfelé vezetõ keskeny ösvényt. Többször adtunk korábban tanácsot, hogyan fejlesszétek saját erõtökbõl a tudatosságotokat. Itt nem beszélünk róluk. Megtalálhatjátok ezeket korábbi üzeneteink között.
Eljött az ideje, hogy birtokba vegyétek spirituális hatalmatokat, ha még nem tettétek volna meg. Az evolúció megrajzolta az elválasztó vonalat. A bolygó válaszol az emberi mohóságra, gõgre és butaságra. Gaia túl fogja ezt élni. Még nem világos, hogy ez az emberek zömének is sikerül-e.
Még ezen mozgó sötétség közepette is kiváló lehetõség nyílik a tudatosságban felfelé haladni, akár az egyének, akár kulturáltan alkotó és együttmûködõ emberi közösségek számára.
Tapasztalhatjátok a pénzügyi rendszer folytatódó szétesését. A látszólagos kilábalás a kártyavár megtámasztásának eredménye volt, de az építmény újra rázkódik.
Azt tanácsoljuk, ne féljetek a rátok váró változásoktól, tekintsétek ezeket a körétek emelt börtön falain megjelenõ repedéseknek. Lépjetek át a réseken szabadságotokba. Teremtõ istenek és istennõk vagytok. Hatalmas erõ van a kezetekben, bár eddig aludtatok és nem vettétek észre milyen hatalmas, amit birtokoltok. Remélhetõleg az Öbölbeli válság hatására felébred az emberiség többsége és követelni fogja az életet veszélyeztetõ régi módszerek használatának megszüntetését.

www.tomkenyon.com .
A Hathorok
2010. június 23.
(forrás:lélekmód.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2796 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Hathorok üzenetei
Az érzés és az emberi fejlõdés

Szeretnénk átadni nektek egy elképzelést arról, amit ti érzésnek neveztek, s ez majd felgyorsítja a fejlõdéseteket. Mi különbséget teszünk az érzés, észlelés és az érzelem között. Az érzés alatt a fizikai, tapasztalható érzékelést értjük, az érzékekkel felfogható és a belsõ vagy finomabb világok fizikai érzékelését. Az érzelmek pedig számunkra az érzések és az érzésekkel kapcsolatos gondolatok együttese. Például ha hûvös és felhõs az idõ, akkor az érzõ természetetek jelenti ezt a bizonyos információt a környezetrõl. Az érzõ természetetek a test idegrendszerén keresztül jut ehhez az ismerethez. Továbbá a finomabb testek is információkhoz jutnak, amelyeket érzésként továbbítanak.
Ha történetesen negatív gondolataid vannak a hûvös, felhõs napról, akkor úgy ítélheted meg, hogy "ez egy borús nap", és nyomott hangulatba kerülsz. Ez azért történhet így, mert egy semleges érzésre, amely ártatlanul, az érzõ természeteden keresztül jutott el hozzád, elítélõ módon reagáltál. Érdekes módon más pedig egyenesen élvezheti a hideg, felhõs napot, feldobódik magától a gondolattól.
Az érzések valójában nem negatívak és nem pozitívak. Semleges jelentések, olyanok, mint egy energiát mérõ mûszer.

Az érzõ természetetek az érzelmi testeteknek egy tulajdonsága, amely szorosan kötõdik a Ká-hoz. Az érzelmi test egy energiamezõ, amely átszövi a fizikai testeteket. Ha valami mozgásba hozza az érzelmi testet, akkor egy bizonyos rezgésszámon vibrálni kezd, és energiaáramlatokat gerjeszt, amelyek körbejárják, átjárják a fizikai testet. Ha ezek az áramlatok elég erõsek (például ha valami erõs érzelmi hatást vált ki), akkor fizikailag lehet érezni magában a test szöveteiben is, ha erõsebbek az érzések, erõteljesebb fizikai reakciókat váltanak ki. Az energia szempontjából a felemelkedési folyamat egyik kulcsa, hogy engedjük megnyílni és szabadon áramolni az energiamezõinket. Az érzõ természetetek kimûvelésén keresztül juthattok el a képességhez, hogy több energiát mozgassatok, és pozitív módon irányíthassátok ezeket.

Az érzelmeitek hatással vannak az egészségetekre, amit a tudományotok is egyre világosabban kimutat és alátámaszt. Van egy létfontosságú, egyedülálló és pozitív rezgés, amely akkor jön létre, amikor valaki egy bizonyos érzelmet érez: egy érzelmi rezgéstartomány, amelyet feltétel nélküli elfogadásnak és feltétel nélküli szeretetnek hívnak. Ez a sejtek között olyan harmonikus rezgést hoz létre, amely pozitívan hat a DNS-re, erõsíti, lehetõvé téve a még pontosabb információtárolást. Ez a pozitív rezgés mindig létrejön a feltétel nélküli elfogadás és szeretet érzésekor. Természetesen minél többször tapasztaljátok ezt az érzelmet, annál kedvezõbben befolyásolja egész lényetek minden szintjét a DNS-tõl és a testetek fizikai szintjeitõl kezdve az érzelmi testen át a Ká pránikus testének erõsítéséig, és ettõl jobban érzitek magatokat. Ha engeditek végigáradni az érzelmi testeteken a feltétel nélküli elfogadás és szeretet energiáját, akkor ezzel kezdetét veszi a mély gyógyulás és az egyensúly kialakulásának folyamata.

Az energia Ká-n keresztüli mozgatásának erõteljes módja, ha engeditek az összes érzést és érzelmet megtapasztalni. A legtöbb emberi lény a nehéz vagy kihívást jelentõ helyzeteket gondolatban "rossznak"bélyegzi, és elhárítja az abból fakadó érzelmeket. Ha ellenálltok egy érzésnek vagy érzelemnek, akkor az érzelmi testetek nem tud megfelelõ módon rezegni és megdermed vagy bezáródik. Ekkor csökken a mentális éberségetek, a gondolataitok kuszák, homályosak és zavartak lesznek.
A bolygótokon most kialakult élethelyzet és az általa gerjesztett érzelmek valójában egy magasabb tudatszint bevezetõ szakaszának felelnek meg, amelyek felemelkedéshez és maga¬sabb szintû képességekhez vezetnek. Egyiptom õsi templomaiban a tanítvány a magasabb tudatszinthez vezetõ úton haladva egyre mélyebb és mélyebb beavatásokban részesült. Ma a mindennapi életetek ez a beavatási folyamat.

Nem kell elmennetek sehová beavatásért, mert maga az élet az, akárhol is legyetek. A dolog nyitja, hogy engedjétek magatoknak átélni az egyes helyzetek kiváltotta érzéseket és érzelmeket, mert így észlelhetitek és kiegyensúlyozhatjátok azokat. Mivel az érzelmi test és a Ká energetikailag összekapcsolódnak egymást erõsítve, illetve az érzéseiteket teljesen pozitívan tudatosítva, átélitek és jócskán elõrelendítitek a fejlõdéseteket.
Az érzelmi testnek külön rezgése van, és a Ká-tól eltérõ módon áramlik. Mivel másféle a frekvenciája, másként reagál és tárolja az információt. Ez annyira fontos, hogy szeretnénk nektek tapasztalatban is bemutatni. Reméljük, lehetõvé teszi majd számotokra, hogy tisztában lehessetek vele, hogyan õrzi az érzelmi testetek az emlékeket, és hogyan fejezõdnek ki az érzelmi minták azért, hogy a magas fokú képességek szintjére emelkedhessetek, és minél gyorsabban kikerülhessetek a nehéz érzelmi terekbõl.
Virginia, mielõtt továbblépnénk a technika bemutatására, vannak-e kérdések, amelyek az olvasókban esetleg felmerülhetnek?

Virginia: Köszönjük. Keveset beszéltetek eddig a fizikai érzékelés határán túl lévõ, finomabb testi mezõink alakjáról és méretérõl. Le tudnátok írni, hogyan látjátok ezeket, mikor a legerõsebb energiaállapotunkban vagyunk? És hogyan néz ki akkor, amikor az energiáink nem mûködnek rendesen?
Hathorok: A fizikai test kivételével a különbözõ egymást átható mezõk ragyogó, tojás alakú, egymásba ágyazódó fénymezõknek látszanak. A Ká valójában egy összetett energiamezõ. Elsõdleges alakja a fizikai testre hasonlít, bár annál némileg nagyobb. Ezért hívják az egyiptomi alkímiában éteri vagy spirituális ikerpárnak. A korai egyiptomiak tisztában voltak a természetével és a fizikai megjelenéssel való kapcsolatával. Valójában a Ká elmozdulhat, sõt úgy is tûnhet, hogy a személy egyszerre két helyen van jelen egy idõben. A Ká-nak is van egy aurajellegû energiamezõje, amit pránikus testnek hívunk.
A Ká-ról beszélve legtöbbször az elsõdleges alakját és az auramezõjét együttesen értjük alatta. Ez a mezõ a többihez hasonlóan tojás alakú, és elég nagyra növekedhet, ahogy a személy felfelé halad a tudatosságban. Ez a Ká-t körülvevõ auramezõ a tudatosságban való emelkedés során egy bizonyos pillanatban lángra lobbanhat, és szikrázó, aranyló fénymezõvé alakulhat. Ezt az egyiptomiak sahhunak vagy dicsõséges lelki testnek nevezték. Persze most nagyon fejlett energiaállapotokról beszélünk.

A legtöbb embernél a pránikus test néhány centire vagy pár méterre terjed a fizikai testen kívül. A következõ az érzelmi test, amely valamivel nagyobb az elõzõnél. A mentális test egy kicsivel ennél is nagyobb, mivel az a fizikai test körül a térben holografikus módon õriz emlékeket. Ezután jön az asztrális test, ez már egy finomabb réteg, alig nagyobb a mentálisnál. Az ezt követõ ragyogó tojás alakú mezõt éteri testnek nevezzük. Végül a legkevésbé sûrû ezek közül a kauzális test, amely egy fénylõ pont a többi ragyogó tojás felett. Mindezek a finom testek fényt és hangot bocsátanak ki.
Ezeknek a frekvenciája túl magas ahhoz, hogy fizikai látás vagy hallás érzékelje, de pszichésen láthatók és hallhatók. Így bizonyosodunk meg róla, hol tartanak az emberek a fejlõdésükben: a mezõik által kibocsátott fény és hang minõsége alapján. Ha minden jól mûködik, akkor összhangban vannak. Ha viszont például korlátozó érzelmi mintákat vagy képzeteket tartotok fenn, akkor a színek és a hangok diszharmonikussá válnak. Az önkorlátozás súlyos eseteiben egy vagy több test meg is változtathatja a forgását - imbolyoghat, bezáródhat vagy megdermedhet -, illetve szélsõséges esetekben a finom test töredezetté is válhat.

Virginia: Azt mondtátok, hogy az energiánk személytõl függõen pár méterre vagy tovább terjedhetnek ki. Mekkora volt a legkisebb illetve a legnagyobb méretû energiamezõ, amivel eddig találkoztatok?

Hathorok: Egy olyan lénynek, mint Jézus, vagy egy Avatar-nak, több mérföldre, néhány esetben akár több száz mérföldre kiterjedõ energiamezõje van. Aki teljesen felemelkedett, annak az éteri teste magába foglalja az összes ismert Világegyetemet. Kiterjed és magában foglal minden szintet, minden információt, minden tudást. Ezen a szinten elérhetõ a mindentudás, hiszen a test összeolvad az univerzális testtel anélkül, hogy elveszítené személyes tudatosságát. A lehetõ legkisebb méretet, vagyis a Ká auramezõjének, a pránikus testnek a méretét betegség idején veszi fel. Súlyos betegség esetén a Ká életereje csökken, és ez a mezõ összezsugorodik. Teljesen visszahúzódhat a testbe, ilyenkor egyáltalán nincs pránikus energia a test körül vagy a felszínén.

Virginia: Le tudnátok írni, milyennek láttok egy utcán sétáló átlagos polgárt, hogy legyen viszonyítási alapunk?
Hathorok: Az embereket fénybõl és hangból álló, ragyogó, örvénylõ, tojás alakú mezõkként észleljük. A fizikai testet ezeken a színes fényekbõl álló örvénylõ mezõkön keresztül "látjuk", és olyannak tûnik számunkra, mint egy pislákoló csillagokból álló galaxis. Minden atom olyan, mint egy apró csillag, amely ragyogó fényt áraszt, a szerveitek pedig olyanok, mint a csillagrendszerek. Ha a benneteket körülvevõ örvénylõ mezõkön keresztül nézzük a testeteket, meglehetõsen szépek vagytok. Olyanoknak tûntök, mint a csiszolt gyémántok, becsesek és csodálatosak vagytok. Ugyanakkor van valami, amit zavarónak találunk, amint az életerõtökre tekintünk. Sokan közületek visszaesést tapasztalnak a testeiteket körülvevõ és bennetek lévõ prána minõségében. Ez sok tényezõnek az eredménye, amelyek közül néhány kívül esik a ti irányításotokon. Emiatt még fontosabb ügyelnetek a Ká-tok ápolására és felemelésére. Az érzõ természetetek felszabadítása pozitív hatással lesz az életerõtökre is, fordítsuk hát most erre a figyelmünket.

Két gyakorlatot ajánlunk nektek, amelyek lehetõvé teszik számotokra, hogy mélyebb megértéssel fedezhessétek fel az érzelmi testetek természetét. Az elsõ gyakorlat annak a megismerésére irányul, hogyan õrzi az érzelmi test az emlékeket és az érzések energiamintáit. A második azt mutatja meg, miként reagál az érzelmi test egy nagy harmóniájú rezgésre, vagyis arra az egyedülálló érzésre, amit feltétel nélküli elfogadásnak és feltétel nélküli szeretetnek nevezünk.
(forrás: hathorok-uzenetei.blogspot.com/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.432 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24