Tájékoztatás a vendégkönyv bezárásáról
2009 dec. 01
Kedves Látogatók!
Sajnálattal közlöm veletek, hogy a vendégkönyvet kénytelenek voltunk bezárni, mert néhány "kedves" látogató olyan ízléstelen, embereket a hitükben sértõ írásokkal látták el,(Isten nevében) hogy azt nem lehetett jóérzésû Isten szeretõ embereknek tovább eltûrni. Mert ugye "a gyümölcseirõl lehet a fát felismerni." Egyáltalán nem tudják elviselni, elfogadni meg egyáltalán, hogy vannak emberek akik másképpen gondolkodnak és másképpen hisznek, mint õk,(katolikus egyház követõi, stb..) Sajnos olyan kioktatásokat, ítélkezéseket, gyanúsításokat, zaklatásokat végeztek, vagyis esténként 5 dúrva hosszú hozzászólást is írtak, (vatikáni idézettel is, amit mindig kitöröltem, de erõszakosan mindig újra írtak), ami egyáltalán nem illik bele ennek a lapnak a tartalmába és ezzel veszélyeztették a lap tisztaságát.
Nagyon sajnálom, hogy ez így történt, de nem engedhetem meg, hogy illetéktelenek tönkretegyék azt, amit másfél év óta végeztünk szeretettel Isten szolgálatában, hogy másoknak tudjunk örömet okozni.
Mi szerkesztõk is nagyon sajnáljuk, mert örömmel olvastuk, ha valaki megtisztelt azzal, hogy a lap olvasása után megosztotta örömét, hogy lelki feltöltõdéssel távozott innen.
Én szívbõl kivánom mindenkinek, hogy ezután is hallgasson a szivére és látogassa a lapot, olvassa és ha mégis véleményt akar nyilvánítani, akkor emailban megteheti. Minden kedves és szívbõl jövõ, levelet szivesen fogadunk.
Szerkesztõk
2009.12.01.